ذغال لیمو همانند هر نوع زغال دیگری از پروسه سوختن چوب درختان حاصل می شود، البته با این تفاوت که جهت تولید ذغال لیمو از چوب درختان مرکبی همانند انواع لیمو، نارنج، پرتقال و ... استفاده می نمایند. سالار سوز جنوب در زمینه فروش زغال فعالیت دارند. بنابراین متناسب با نیاز مشتریان، توانسته‌اند امکان سفارش دهی و خرید ذغال لیمو را فراهم آورند.  

روند تولید ذغال لیمو به شیوه سنتی

مراحل تولید ذغال لیمو به روش سنتی شامل چند مرحله اصلی است، که در قسمت زیر قصد داریم بدان بپردازیم:

  • برداشت چوب: ابتدا باید چوب هایی که برای تولید ذغال لیمو استفاده می شود، از درختان لیمو یا سایر درختان مرکباتی برداشت شود. این چوب ها باید خشک و بدون رطوبت باشند.
  • تهیه مواد زغال‌ساز: پس از برداشت چوب، آنها را به اندازه‌های مناسب برش می‌دهند و سپس در محل مناسبی برای خشک شدن قرار می‌ دهند. این کار به منظور حذف رطوبت زائد از چوب است. لازم است که بدانید رعایت هر کدام از مراحل، بر روی کیفیت زغال لیمو تأثیرگذار خواهد بود.
  • زغال‌سازی: چوب ها را در یک محفظه یا فضای بسته قرار داده و آتش می‌ زنند تا بخار و رطوبت موجود در چوب ها از آن خارج شود. این فرایند زغال‌سازی نام دارد و معمولاً با استفاده از حرارت و فشار صورت می‌ گیرد.
  • خنک کردن و بسته‌بندی: پس از زغال‌سازی، ذغال‌های تولید شده را به مدت زمان کافی خنک می کنند تا کاملاً سرد شوند. سپس آنها را بسته‌بندی کرده و برای استفاده و فروش آماده می کنند.

این مراحل اصلی تولید ذغال لیمو به روش سنتی هستند. امروزه نیز روش ‌های صنعتی برای تولید ذغال لیمو وجود دارند که به کمک دستگاه ‌های خاص و فرآیندهای پیشرفته، تولید این محصول را سرعت بخشیده است. هم اکنون جهت سفارش خرید زغال لیمو مرغوب می توانید با کادر فروش سالار سوز جنوب تماس بگیرید.

 

 سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

 

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 18
نمایش همه
علاقه مندی ها ()