لوازم یدکی بیل مکانیکی به نحوی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند که قابلیت اجرای یک سری کارهای سنگین را داشته باشند. در این جا شما را با برخی از کاربردهای مهم بیل مکانیکی آشنا می سازیم که عبارتند از:

  • جابجایی خاک و مواد: بیل مکانیکی برای جابجایی خاک، شن، سنگ و سایر مواد سنگین از یک محل به محل دیگر به کار برده می ‌شود.
  • پایدارسازی و ساختمان‌سازی: بعضی از بیل‌های مکانیکی برای پایدارسازی سطح زمین، حفاری پایه‌ های ساختمان، جابجایی مصالح ساختمانی و دیگر کارهای ساختمانی استفاده می ‌شوند.

به دلیل انجام کارهای سنگینی که توسط چنین ماشینی می شود، لوازم یدکی بیل مکانیکی دچار آسیب و نقص فنی شده و در این صورت نیاز به بررسی بیشتر دارد. در صورت لزوم باید نسبت به تعویض و خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی از طریق پارت یدک راهسازی اقدام نمائید.

مهمترین قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی

اجزای مهم بیل مکانیکی عبارتند از:

موتور: به عنوان قلب بیل مکانیکی، موتور مسئول ایجاد قدرت و حرکت برای بیل مکانیکی است.

  • قطعات سیستم هیدرولیک بیل: از قطعات خاص برای انتقال قدرت و کنترل حرکت ‌های بیل مکانیکی استفاده می ‌شود که دارای عنوان سیستم هیدرولیک است.
  • جعبه دنده: وظیفه عملکرد قطعات بیل مکانیکی این قسمت، برای انتقال حرکت از موتور به سیستم هیدرولیک و سایر قسمت های مکانیکی می باشد.
  • سیستم تعلیق: منظور استحکام و پایداری بیل مکانیکی در زمان حفاری و حرکت در مناطق نامساعد، سیستم تعلیق طراحی شده است. در نتیجه جزء لیست لوازم یدکی بیل مکانیکی به شمار می روند.
  • سیستم ترمز: این سیستم برای کنترل حرکت و توقف بیل مکانیکی در موقعیت های گوناگون دارای کاربری خاص خود می باشد.
  • قطعات الکتریکی: سوئیچ‌ ها، کابل‌ ها، لامپ ‌ها و سایر قطعات الکتریکی به منظور انجام عملکرد صحیح بیل مکانیکی طراحی شده‌اند. برخی از اوقات ممکن است نیاز به خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی این قسمت باشد.

جهت بررسی بیشتر جزئیات مشخصات فنی محصولات و سفارش انواع قطعات بیل مکانیکی اورجینال می توانید با مجموعۀ پارت یدک راهسازی تماس بگیرید. این مجموعه معتبر به دلیل داشتن سابقه طولانی، با قیمت ارزان و کیفیت بالا، امکان خرید قطعات بیل مکانیکی اصل را برای مشتریان فراهم سازند.

 پارت یدک راهسازی 

تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲ - ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ -  ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷ 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 11
نمایش همه
علاقه مندی ها ()