امروزه بیشتر افراد خواستار بهره گیری از خدمات فروش اقساطی خودرو هستند چون به سرعت قیمت خودروهای داخلی در حال افزایش است. این چنین متناسب با توان مالی می توانید نسبت به خرید اقساطی ایران خودرو اقدام کنید. یک سؤال در اینجا مطرح می شود که عموم افراد با آن روبرو هستند و آن این است که آیا خرید خودرو ضرورت دارد یا نه؟! لازم است بگوئیم که همواره بسیاری از افراد خواستار خرید خودرو هستند چون با استفاده از آن می توان در مدت زمان اندک فعالیت های روزمره خود را به سهولت انجام دهند. در نتیجه افراد بسیاری تمایل به خرید اقساطی ایران خودرو با شرایط تحویل آنی دارند و مجموعه ی معتبر و بزرگ هونامیک تجارت نیز با امکاناتی که در اختیار دارند ، توانسته اند  خدمات فروش اقساطی ایران خودرو را متناسب با توان مالی به فرد ارائه دهند.

خرید اقساطی ایران خودرو، راهی برای مالکیت ماشین

عمدتاً هر چه انعطاف پذیری طرح مراکز فروش اقساطی خودرو بیشتر باشد، بدیهی است که افراد راحت تر می توانند بر حسب توان مالی، برای خرید اقساطی ایران خودرو برنامه ریزی کنند. مدیریت مالی برای اقدام برای خرید اقساطی خودرو حائز اهمیت است چون نقش اساسی بر روی عمل کردن به تعهدات خریداری خواهد داشت. در واقع بررسی وضعیت اقتصادی و درآمد ماهیانه در کنار مبلغ پیش پرداخت موارد مهمی هستند که فرد بایستی پیش از عقد قرارداد به طور دقیق مورد بررسی قرار دهد.

معمولاً توصیه بر این می شود که خرید اقساطی ایران خودرو با تحویل فوری را ملاک دریافت خدمات خود قرار دهید. علاوه بر آنکه بایستی از معتبر بودن آن مجموعه اطمینان حاصل نمائید و به طور دقیق مفاد درج شده در قرارداد را مطالعه کنید.

یکی دیگر از موارد مهم و کلیدی که پیش از عقد قراردادهای خرید و فروش اقساطی خودرو باید از سوی خریدار در نظر گرفته شود، این است که متناسب با افزایش تعداد اقساط، ممکن است بر میزان سود بازپرداخت افزوده شود. بنابراین از طریق مرکز هونامیک تجارت می توانید کلیه اطلاعات مرتبط به شرایط خرید اقساطی ایران خودرو  را دریافت کنید و سپس با توجه به وضعیت مالی که از آن برخوردار هستید، می توانید از چنین خدماتی بهره مند گردید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 52
نمایش همه
علاقه مندی ها ()