فروش اقساطی بهمن از سوی برخی مراکز عرضۀ خودرو در کنار شرکت خودروسازی گروه بهمن به عموم مشتریان پیشنهاد داده می شود. همانطور که می دانید، وضعیت اقتصادی حال حاضر به نحوی است که باعث گردیده تا افراد به دنبال استفاده از خدمات فروش اقساطی بهمن برای خرید محصولات این کمپانی معتبر بی‌افتند. دلایل متعددی، اعم از افزایش قیمت خودرو در سال های اخیر، شرایطی را برای گسترش  خدمات فروش اقساطی بهمن فراهم نموده اند. مجموعه دنیای خودرو در طول سال ها فعالیت در عرصۀ خرید و فروش خودرو، توانسته اند امکان خرید اقساطی بهمن را با شرایط مناسب فراهم آورند.  

فروش اقساطی بهمن با شرایط منعطف

به عنوان یک مصرف‌کننده، همواره توصیه می‌شود که پیش از هرگونه معامله، به دقت شرایط و وضعیت مالی، شفافیت و شهرت مرکز فروش اقساطی بهمن را بررسی کنید تا از صحت و قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید چون متأسفانه شاهد حضور افراد کلاهبردار در اینگونه معاملات هستیم. بنابراین در صورت تمایل به استفاده از خدمات مراکز فروش اقساطی بهمن، بایستی اطلاعات اولیه و جامع نسبت به کلیۀ  شرایط خرید اقساطی بهمن پیشنهاد شده بدست آورید. سپس متناسب با سرمایۀ اولیه و وضعیت مالی که از آن برخوردار هستید و می توانید از عهدۀ مبالغ اقساط خودرو برآئید، نسبت به استفاده از طرح فروش اقساطی بهمن به طور دقیق برنامه ریزی کنید.

بدون شک، بهره مندی از خدمات فروش اقساطی گروه بهمن نیازمند به یک مدیریت مناسب از سوی خریدار می باشد. کسب اطلاعات مکفی از مزایا و معایب طرح های خرید و فروش اقساطی خودرو برای عموم مشتریان ضرورت دارد. هم اکنون بیش از گذشته شاهد فعالیت مراکز و نماینده فروش اقساطی بهمن در سطح بازار هستیم. شاخص های مهم همانند زمان تحویل اتومبیل، تعداد اقساط، نرخ سود بهره، مقدار مبلغ پیش پرداخت، نوع سند و نحوۀ ارائه تضامین در بهره گیری از خدمات فروش اقساطی بهمن و محصولات دیگر شرکت های خودروسازی حائز اهمیت است.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 09224676630

آدرس : اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 40
نمایش همه
علاقه مندی ها ()