نقاشی نما به عنوان یکی از خدمات ساختمانی به شمار می رود که می توانید از تجربیات و تخصص گروه های ساختمانی که ابزارآلات مناسب برای اجرای کار در ارتفاع را دارند، استفاده نمائید. اجرای نقاشی نما نیاز به تخصص دارد و طی چند مرحلۀ مشخص انجام می پذیرد و بدین ترتیب با طراحی نمای ساختمان، بایستی ارائه خدمات به صورت اصولی ارائه داده شود. نکتۀ مهم و اساسی که هنگام انجام نقاشی نما بایستی از سوی مجریان کار در نظر گرفته شود، شستشوی نمای ساختمان و سپس استفاده از رنگ با کیفیت است چون رنگ نما بایستی مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی و تابش مستقیم نور خورشید داشته باشد. جهت دریافت خدمات نقاشی نما  می توانید با مجموعۀ نماروز تماس حاصل فرمائید.

 اجرای نقاشی نما با طناب و ابزارآلات مخصوص

این مجموعۀ معتبر دارای سابقۀ طولانی در حوزۀ ارائه خدمات ساختمانی منجمله نقاشی نما با ابزارآلات مخصوص می باشند. تجهیز به کلیۀ امکانات و ابزارآلات مخصوص برای انجام نقاشی نما با طناب و دیگر تجهیزات کار در ارتفاع همچون داربست، کلایمر و بالابر می باشند. متناسب با جنس مصالح ساختمانی که در نما قرار دارد و نقاش به دنبال رنگ آمیزی آنها هستند، بایستی از رنگ مناسب برای سیمان، فلز و یا کامپوزیت استفاده نمایند. از جمله ویژگی های اجرای موفقیت آمیز نقاشی نمای ساختمان می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • قابلیت عدم جذب گرد و غبار
  • قابلیت شستشو و عدم نفوذ آب
  • داشتن مقاومت در برابر رشد انواع باکتری و قارچ
  • داشتن انعطاف پذیری بالا در برابر ترک خودرگی سطح رنگ آمیزی شده
  • مقاوم بودن در برابر تابش مستقیم نور خورشید و اشعۀ UV
  • داشتن مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف

با استفاده از خدمات نقاشی نما و نصب پیچ و رولپلاک سنگ نما به صورت اصولی، می توانید جلوه و زیبایی نمای ساختمان را دو چندان نمائید. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در گروه ساختمانی نماروز تماس بگیرید.

آدرس : تهران خیابان بهار جنوبی برج بهار واحد 453

شماره تماس : 33542683-021 و 6141648-0912

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 99
نمایش همه
علاقه مندی ها ()