فروش اقساطی سایپا باعث گردیده تا افراد نسبت به گذشته راحت تر بتوانند از عهدۀ تسویۀ مبلغ خودرو برآیند و تحت فشار مالی قرار نمی گیرند. با توجه به بی ثباتی بازار و همچنین افزایش چند برابری قیمت خودرو در سال های اخیر، کمتر کسی قادر به خرید نقد اتومبیل هستند. در این صورت، مراکز عرضۀ خودرو با هدف جلوگیری از رکود بازار خودرو، بر روی فروش اقساطی سایپا و محصولات سایر شرکت های خودرو سازی تمرکز دارند. در نتیجه تلاش دارند تا شرایط منعطف تری را نسبت به رقبای تجاری خود به مشتریان پیشنهاد دهند و مسیر را برای خرید خودرو در سال های اخیر تسهیل نمایند. مجموعۀ آرشا خودرو به صورت حرفه ای در زمینۀ فروش اقساطی محصولات تولید داخل و خودروهای وارداتی فعالیت دارند و قادر به ارائه خدمات فروش اقساطی سایپا با  شرایط فروش اقساطی سایپا بلند مدت و کوتاه مدت می باشند.

مهمترین نکات در حوزه فروش اقساطی سایپا

وعظ  شرایط خرید اقساطی سایپا  متناسب با نیاز مشتریان صورت می پذیرد. در واقع پس از بررسی وضعیت بازار خودرو و نوسان قیمت اتومبیل، همواره تلاش بر این است که بتوانند شرایط منعطف تری را به مشتریان پیشنهاد دهند. در این صورت فرد راحت تر می تواند با ملاک قرار دادن سطح تمکن مالی خود، از شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا برای تأمین اتومبیل خود استفاده نمایند. با افزایش تعداد اقساط، مبلغ پرداختی ناچیز می گردد و به نوعی فرد راحت تر می تواند از عهدۀ پرداخت اقساط برآید.

از انجایی که برخی از مراکز فروش اقساطی خودرو تلاش نموده اند با شرایط تحویل فوری بتوانند سطح رضایتمندی مشتریان را دو چندان نمایند. در این صورت، بدون دغدغه با در اختیار داشتن خودرو، منطبق بر تواریخ مندرج در قرارداد، نسبت به تسویه اقساط اقدام می نمایند. از این رو گروه آرشا خودرو توانسته اند سطح خدمات خود را گسترش داده و خدمات فروش اقساطی سایپا با شرایط تحویل آنی خودرو صورت می پذیرد.

 شماره های تماس:  02148000998  

  آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بوستان یکم - پلاک 6 - آرشا خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 115
نمایش همه
علاقه مندی ها ()