فروش اقساطی خودرو از جمله خدماتی است که توسط برخی از مراکز فروش اتومبیل در سطح بازار به مشتریان ارائه داده می شود. بدین ترتیب پس از بررسی وضعیت مالی که از آن برخوردار هستید، می توانید نسبت به بهره مندی از چنین خدماتی، برنامه ریزی کنید. در حالت کلی، جهت استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو بایستی میزان سرمایۀ اولیه، قیمت خودرو، تعداد اقساط، میزان درآمد ماهیانه، میزان سود بازپرداخت اقساط، مبلغ جریمه دیرکرد اقساط، نوع سند و زمان تحویل اتومبیل در نظر گرفته شوند. مجموعۀ آرشا خودرو متناسب با سرمایه گذاری که در عرصۀ فروش اقساطی خودرو انجام داده اند، توانسته اند با مد نظر قرار دادن نیاز مشتریان و وضعیت اقتصادی کنونی جامعه، شرایط منعطف تری را پیش روی مشتریان قرار دهند.

شرایط مهم در فروش اقساطی خودرو

اگر به دنبال استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو هستید، بایستی به بررسی شرایط پیشنهاد شده بپردازید. در این صورت بدون دغدغه اتومبیل مورد نظر خودتان را با قیمت مناسب خریداری نمائید. از شاخص های مهمی که بایستی افر اد هنگام مراجعه به مراکز فروش اقساطی خودرو در نظر بگیرند، این است که شرایط پیشنهاد شده را به طور دقیق مطالعه نمایند. در حال حاضر، به طور مستقیم می توانید وارد معاملات فروش اقساطی خودرو گردید و مطابق با سطح توان مالی و درآمد ماهیانه از چنین خدماتی به بهترین شکل استفاده نمائید.

بر هیچ کس، مزایای ارائه خدمات فروش اقساطی خودرو پوشیده نیست چون شاهد وضعیت نابسامان جامعه ایران هستیم. ارائه چنین پیشنهاداتی، بهترین راهکار و جایگزین برای خرید نقد خودرو به شمار می روند. بدین ترتیب متناسب با وضعیت مالی که دارید، می توانید برای  شرایط خرید اقساطی خودرو  مانند محصولات ایران خودرو، سایپا و ... برنامه ریزی کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط جدید فروش اقساطی خودرو می توانید با گروه آرشا خودرو تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس:  02148000998  

  آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بوستان یکم - پلاک 6 - آرشا خودرو 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 121
نمایش همه
علاقه مندی ها ()