فروش اقساطی ایران خودرو توسط مراکز عرضۀ اتومبیل های داخلی به مشتریان پیشنهاد داده می شود. شرکت ایران خودرو به عنوان یکی از برترین کمپانی های خودروسازی در ایران به شمار می روند که توانسته اند در این صنعت، محصولات متنوعی را تولید و روانۀ بازار داخلی نمایند. این چنین افرادی که علاقه مند به خرید اقساطی یکی از محصولات این کمپانی معتبر هستند، می توانند متناسب با سرمایۀ اولیه و میزان درآمد ماهیانه، از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو  بهره مند گردند. مجموعۀ آرشا خودرو چندین سال است که بر روی خدمات فروش اقساطی محصولات ایران خودرو و دیگر شرکت های خودروسازی داخلی فعالیت می کنند.

نکات طلایی در خصوص فروش اقساطی ایران خودرو

در سال های اخیر، معاملات در حوزۀ خرید و فروش اقساطی ایران خودرو و محصولات سایر کمپانی های خودروسازی صورت می پذیرد. این مسئله باعث گردیده تا همچنان بازار خرید و فروش خودرو فعال باشد و راکد نگردد. اگر از توان مالی اندک برخوردار هستید ولی با مدیریت درآمد شخصی که دارید، می توانید از خدمات مراکز فروش اقساطی ایران خودرو بهره مند گردیده و اتومبیل مورد نظر خود را با بهترین شرایط خرید اقساطی ایران خودرو خریداری نمائید. اگر در پی دریافت چنین خدماتی هستید، بایستی از معتبر بودن آن مجموعه اطمینان حاصل نمائید.

زمان تحویل اتومبیل، تعداد اقساط، مقدار مبلغ پیش پرداخت و نوع سند از جمله موارد مهمی هستند که بایستی در زمان استفاده از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو مورد توجه قرار گرفته شوند. در واقع سهل انگاری نسبت به چنین موضوعات مهمی، می تواند شما متحمل خسارت سنگین نماید. به عنوان مثال در نظر گرفتن میزان سود بازپرداخت، میزان مبلغ اقساط و همچنین میزان جریمۀ دیرکرد اقساط و یا میزان و تعداد ضامن برای استفاده از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو از سوی خریداران حائز اهمیت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط پیشنهادی مرتبط به فروش اقساطی ایران خودرو می توانید با تیم مشاوران گروه آرشا خودرو تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس:  02148000998  

  آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بوستان یکم - پلاک 6 - آرشا خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 118
نمایش همه
علاقه مندی ها ()