کوپلینگ امگا جزء یکی از پرکاربردترین انواع کوپلینگ لاستیکی و انعطاف پذیر محسوب می گردد که می توانید با کیفیت بالا آن را تهیه نمائید. لازم به ذکر است که قطعات کوپلینگ Omega بر اساس یک سری استاندارد تعریف شده، با انعطاف پذیری بالا ساخته می شود. کوپلینگ امگا دارای قابلیت بالایی در برابرم از بین بردن ناهمراستایی ها می باشند. به طور کلی، بکارگیری و خرید کوپلینگ امگا به منظور اتصالاتی که دارار رفتار نامتقارن هستند، صورت می پذیرد. خرید کوپلینگ Omega را از طریق سایت انجام دهید.

نصب کوپلینگ Omega می تواند عامل مؤثر برای کاهش ضربات ناشی از اتفاقاتی همچون لرزش، ارتعاش، ضربه و شوک محسوب گردد. شرکت کیهان افزار زاگرس سال های متوالی است که در حوزۀ فروش انواع کوپلینگ، توانسته اند امکان خرید این نوع کوپلینگ را برای صنعت گران فراهم آورند.

موارد کاربرد کوپلینگ Omega

از شاخص های مهم و کاربردی در انتخاب کوپلینگ امگا، بکارگیری سایز مناسبی از این نوع قطعه می باشد. از قابلیت های کوپلینگ Omega می توان به نصب آسان آن اشاره نمود که در عین حال دارای قابلیت جذب و از بین بردن حداکثر میزان انحرافات شعاعی و محوری همچون لرزش و ارتعاشات می باشند. لازم به ذکر است که می توانید با انتخاب مناسب کوپلینگ امگا، میزان عملکرد سیستم های مکانیکی را تقویت نمائید. از مشخصه های بارز کوپلینگ امگا می توان به خاصیت الاستیک آن اشاره نمود.

سبک طراحی و ساخت کوپلینگ امگا به صورت چند تکه ای صورت می پذیرد. این نوع کوپلینگ را می توان در موقعیت های افقی و عمودی به سهولت نصب نمود. از مزایای کوپلینگ Omega می توان برای معکوس کردن عملیات خاص و یا تغییر جهت بار در ساختار مکانیکی استفاده نمود. طراحی کوپلینگ امگا به نحوی است که بدون نیاز به روغن کاری، دارای قابلیت نصب می باشد و از یک مادۀ پلی اورتان مخصوص استفاده می شود و از مقاومت بالایی برخوردار است. جهت خرید کوپلینگ امگا می توانید با واحد فروش ما در شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

 شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 105
نمایش همه
علاقه مندی ها ()