خرید اقساطی خودرو از سوی بسیاری از افراد تقاضا می شود چون شاهد نوسانات و افزایش چند برابری قیمت خودرو در سطح بازار هستیم. در همین راستا، مراکز فروش خودرو توانسته اند با ارائه پیشنهادات تسویۀ تدریجی و به صورت اقساطی، همچنان بازار خرید و فروش خودرو را حفظ نمایند. با توجه به کارایی که خودرو برای عموم افراد در انجام فعالیت های روزمره دارد، ماشین دار شدن یک نیاز محسوب می گردد. بنابراین آن دسته از اقشار جامعه که سطح درآمد اندک برخوردار هستند، می توانند نسبت به خرید اقساطی خودرو اقدام نمایند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط خرید اقساطی خودرو  تحویل آنی می توانید با مشاوران فعال ما در گروه آرشا خودرو تماس بگیرید.

نکات مهم در خرید اقساطی خودرو

نکاتی که در زمان خرید اقساطی خودرو بایستی در نظر بگیرید، موارد مهمی منجمله تعداد اقساط، معتبر بودن مرکز ارائه دهندۀ خدمات، نوع سند و میزان سود بازپرداخت می باشند. این چنین راحت تر از گذشته می توانید نسبت به خرید اقساطی خودرو  با شرایط اقساط بلند مدت و یا کوتاه مدت اقدام نمائید. اگر به دنبال خرید اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت هستید، بایستی نسبت به این مسئله مهم مطلع باشید، که میزان سود بازپرداخت اقساط را در نظر بگیرید. بدین ترتیب با سطح آگاهی بیشتر می توانید نسبت به خرید اقساطی خودرو اقدام نمائید.

متناسب با سیاست کاری که مراکز فروش اقساطی خودرو دارند، به عنوان ضمانت نیازمند به چک، سفته و یا ضامن هستند. بنابراین پیش از اقدام به خرید اقساطی خودرو بایستی اطلاعات خود را نسبت به شرایط پیشنهادی افزایش دهید و در نهایت اتومبیل مورد پسند خود را با بهترین شرایط خریداری نمائید. مجموعۀ آرشا خودرو با سالها فعالیت در حوزۀ فروش خودرو، توانسته اند بهترین شرایط  خدمات فروش اقساطی خودرو برای عموم افراد فراهم آورند. این چنین اقشار مختلف جامعه با سطح درآمد متوسط، راحت تر می توانند نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند.

شماره های تماس:  02148000998  

  آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بوستان یکم - پلاک 6 - آرشا خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 109
نمایش همه
علاقه مندی ها ()