کوپلینگ N-eupex در تایپ و سایزهای متفاوت ساخته می شود چون یکی از قطعات کاربردی در ساخت ماشین آلات صنعتی و سنگین محسوب می گردد. در واقع کوپلینگ، از جمله قطعاتی است که نقش بسزایی بر روی عملکرد قطعات مکانیکی خواهد داشت. از قطعات کوپلینگ ان یوپکس و انواع آن برای اتصال دو شفت به یکدیگر بهره گرفته می شود و در سایز متفاوت می توان از آنها استفاده نمود. فروش کوپلینگ N-EUPEX  در تایپ های متفاوت منجمله A،B، H و ... صورت می پذیرد. در نتیجه مهندسین متناسب با سیستم و ماشین آلات مکانیکی که قصد طراحی آن را دارند، می توانند کاربردی ترین نوع کوپلینگ ان یوپکس را خریداری نمایند.

مزایای کوپلینگ ان یوپکس تایپ B

شرکت کیهان افزار زاگرس از جمله فروشندگان مطرح در زمینۀ قطعات کوپلینگ محسوب می گردد که توانسته اند بر حسب نیاز بازار، موفق به فروش انواع کوپلینگ همچون کوپلینگ N-eupex، کوپلینگ امگا، کوپلینگ جاو، کوپلینگ شبکه ای و ... گردند. بدین ترتیب سازندگان تجهیزات مکانیکی و صنعتی می توانند متناسب با نوع سیستمی که قصد طراحی آن را دارند، اقدام به خرید کوپلینگ ان یوپکس با تایپ های متفاوت نمایند. کوپلینگ N-eupex با تایپ B، به عنوان یکی از ساده ترین کوپلینگ هایی است که علاوه بر رابر، تجهیز به دو قسمت Male hub و Female hub می باشد و در سایزهای متفاوت می توان این نوع قطعۀ مکانیکی را خریداری نمود.

کوپلینگ N-eupex نوع تایپ H متناسب با سیستم های مکانیکی ساخته می شود که فاصله میان موتور و بخش متحرک سیستم زیاد باشد. بنابراین جهت پوشانندگی این فضا، از اسپیسر، در طراحی این نوع کوپلینگ استفاده می شود. معمولاً طول اسپیسر بر اساس نیاز کارفرما و همچنین استانداردهای Flender صورت می پذیرد.

جهت اطلاع از لیست قیمت خرید کوپلینگ ان یوپکس می توانید با کارشناسان فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 140
نمایش همه
علاقه مندی ها ()