کفش کار از جمله لوازم اصلی است که در لیست تجهیزات ایمنی مشهود می باشد و در ادامۀ پست به معرفی آنها می پردازیم. کفش ایمنی یا کفش کار از متریال متفاوت ساخته می شوند تا مقاومت بالایی در برابر نوع خطرات احتمالی که ممکن است شخص با آن درگیر شود، داشته باشد. کفش کار نیز همچون هر کفش معمولی دیگر از قسمت های مختلف ساخته می شود ولی با این تفاوت که مواد اولیه ای که برای تولید اجزای مختلف کفش کار به کار برده می شود، متفاوت در نظر گرفته می شود. فروشگاه رادین ایمن به عنوان یکی از مراکز توزیع کنندۀ لوازم ایمنی در بازار توانسته به اقتضای نوع فعالیتی که انجام می دهد، امکان خرید کفش کار را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم نموده است.

خرید کفش کار با پنجه فولادی

به عنوان مثال خرید کفش ایمنی با پنجۀ فولادی به نحوی طراحی شده است که قسمت پنجۀ آن از جنس فولاد ساخته می شود. بدین ترتیب بتوانند محافظی ایمن برای حفظ انگشتان پا در برابر سقوط اجسام سنگین بر روی پا ایجاد نمایند. به عبارتی این نوع کفش کار در برابر ضربه مقاوم ساخته شده است و بیشتر کارگران ساختمانی از آنها استفاده می کنند.

کفش ایمنی ضد اسید نیز یکی دیگر از انواع کفش کار موجود در بازار محسوب می شود که لایۀ زیرۀ آن از جنس مواد پلی یورتان است که به روش تزریق مستقیم ساخته شده اند. کاربرد گستردۀ این کفش را می توانید در مشاغلی که با مواد نفتی، روغنی و محیط های اسیدی فعالیت می کنند، مشاهده نمائید. در ضمن این نوع کفش های کار دارای ویژگی های ضد لغزش و همچنین عایق جریان الکتریسیته هستند. کفش ایمنی ضد برق نیز از جنس پلاستیک سخت ساخته می شود و فاقد سر پنجۀ فولادی هستند.

جهت بررسی بیشتر و سفارش خرید تجهیزات ایمنی  استاندارد می توانید به فروشگاه اینترنتی رادین ایمن مراجعه نمائید.

 فروشگاه رادین ایمن

فروشگاه : بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک ج/A پ 223

انبار : بازار آهن شادآباد بلوار طاووس پاساژ آوا جنرال پلاک 443

تلفن   :   66683674 -021 

همراه  :   1316637 - 0912     چاووشی

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 267
نمایش همه
علاقه مندی ها ()